Vandaag geplaatst
Lutmastraat 9-1, 1072 JL Amsterdam, Netherlands
€1.400 / maand
Studio te huur in Amsterdam Zuid Winkels op loopafstand. Centrum 5 minuten op loopafstand. met eigen keuken, badkamer en eigen toilet. Aanwezig in kamer (zie foto's): - Kledingkast - 2 persoonsbed - bank + tafel - bureau tafel - koelkast - elektrische kachel - WIFI aanwezig Reglement: - Geen huisdieren - Niet roken in het appartement - Bezoek is toegestaan, maar niet blijven - Blijf schoon en stil
Type woning
kamer
Kamers
1
Grootte
25 m²
Prijs
€1.400
Huurperiode
Onbepaalde tijd
Beschikbaar vanaf
23-05-2026
Prijs per m²
€56
De advertentie bevindt zich op Lutmastraat 9-1, 1072 JL Amsterdam, Netherlands
Kaart laden