3 dagen geleden geplaatst
Lijsterbesstraat 254, 3434 AK Nieuwegein, Netherlands
€800 / maand
Volledig gerenoveerd appartement van 107M2 met balkon op het zuiden in Nieuwgein, nabij Utrecht. Ik zou graag mijn ruime appartment willen delen met een huisgenoot. - 4 Minuten lopen naar SnelTram/Bus - 4 Minuten lopen naar Winkelcentrum - 6 Minuten Nieuwegein Centrum - 15 Minuten naar Utrecht - Gratis Parkeren De huur betreft, inclusief stoffering, inboedel en volledig ingerichte woning. Het volgende zit inbegrepen: Woonkamer (30m2): - TV - Bank - Salontafel en dressoir - Eettafel met 4 stoelen Balkon (8m2): - Fijne en ruim balkon op het zonnige zuiden. Berging (10m2): - Grote berging met eigen ingang aan de onderkant van het appartment. Luxe keuken (20m): - Inductie kookplaat - Hetelucht oven - Koel/vries combinatie - Vaatwasser - Pannenset - Bestek - Glazen - Borden Slaapkamer (15m2): - Boxspring bed (nieuw) - Klerenkast - Bureau Badkamer (10m2): - Regendouche - Wastafel met spiegelkast - Toilet - Wasmachine Alle basisbehoeftes zijn aanwezig in het appartement, alles wat op de fotos weergegeven wordt is ingebrepen. Het gedeelde appartement van 107M2 word aangeboden aan 1 persoon. Indien je geinteresseerd bent voor dit appartment, dan kan direct
Volledig gerenoveerd appartement van 107M2 met balkon op het zuiden in Nieuwgein, nabij Utrecht. Ik zou graag mijn ruime appartment willen delen met een huisgenoot. - 4 Minuten lopen naar SnelTram/Bus - 4 Minuten lopen naar Winkelcentrum - 6 Minuten Nieuwegein Centrum - 15 Minuten naar Utrecht - Gratis Parkeren De huur betreft, inclusief stoffering, inboedel en volledig ingerichte woning. Het volgende zit inbegrepen: Woonkamer (30m2): - TV - Bank - Salontafel en dressoir - Eettafel met 4 stoelen Balkon (8m2): - Fijne en ruim balkon op het zonnige zuiden. Berging (10m2): - Grote berging met eigen ingang aan de onderkant van het appartment.
Luxe keuken (20m): - Inductie kookplaat - Hetelucht oven - Koel/vries combinatie - Vaatwasser - Pannenset - Bestek - Glazen - Borden Slaapkamer (15m2): - Boxspring bed (nieuw) - Klerenkast - Bureau Badkamer (10m2): - Regendouche - Wastafel met spiegelkast - Toilet - Wasmachine Alle basisbehoeftes zijn aanwezig in het appartement, alles wat op de fotos weergegeven wordt is ingebrepen. Het gedeelde appartement van 107M2 word aangeboden aan 1 persoon. Indien je geinteresseerd bent voor dit appartment, dan kan direct
Type woning
kamer
Kamers
1
Grootte
15 m²
Prijs
€800
Huurperiode
Onbepaalde tijd
Beschikbaar vanaf
30-06-2026
Gemeubileerd
Ja
Balkon
Ja
Parkeerplaats
Ja
Prijs per m²
€53
De advertentie bevindt zich op Lijsterbesstraat 254, 3434 AK Nieuwegein, Netherlands
Kaart laden