Statenlaan 309, 5042 RW Tilburg, Netherlands
€406 / maand
leuke kamer nabij de universiteit en westermarkt per direct beschikbaar voor een student. verhuur middels campuscontract
leuke kamer nabij de universiteit en westermarkt per direct beschikbaar voor een student.
verhuur middels campuscontract
Type woning
kamer
Kamers
1
Grootte
8 m²
Prijs
€406
Huurperiode
Onbepaalde tijd
Beschikbaar vanaf
07-05-2026
Balkon
Ja
Prijs per m²
€51
De advertentie bevindt zich op Statenlaan 309, 5042 RW Tilburg, Netherlands
Kaart laden