1 kamer van 15 m² in Zeist

1e Dorpsstraat 18A, 3701 HB Zeist, Netherlands

€644 / maand

Huurperiode: onbepaalde tijd
Beschikbaar vanaf: Zo snel mogelijk

Kamer te huur 1e Dorpsstraat 18 in Zeist voor € 644

Beschrijving LET OP! REAGEREN OP DEZE WONING KAN UITSLUITEND VIA DE ADVERTENTIE OP FUNDA, PARARIUS OF ONZE EIGEN WEBSITE! Engels hieronder In het centrum van het Zeist komt deze ruime kamer, gelegen op de begane grond, per 1 juni 2026 beschikbaar. De badkamer en luxe keuken met inbouwapparatuur worden gedeeld met drie andere kamers. Er is tevens een wasruimte met wasmachine en droger waar gebruik van gemaakt kan worden. Indeling. Begane grond: Entree in de gemeenschappelijke hal met toegang tot de kamer en de gedeelde keuken en badkamer. Bijzonderheden: Beschikbaar per 1 juni 2026; Huurperiode onbepaalde tijd, minimaal 12 maanden; Gestoffeerd; Beschikbaar voor maximaal 1 persoon; Huisdieren niet toegestaan; In het centrum van Zeist; Inkomenseis 3 keer de maandhuur (van huurder of garantsteller). Huurprijs: Kale huurprijs: € 644,41 Servicekosten: € 165,47 (incl. G/W/E) Totale huurprijs: € 809,88 (incl. G/W/E) Waarborgsom: € 809,88 Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.

Type woning

kamer

Kamers

1

Grootte

15 m²

Prijs

€644

Huurperiode

Onbepaalde tijd

Beschikbaar vanaf

Zo snel mogelijk

Prijs per m²

€43

Kaart

De advertentie bevindt zich op 1e Dorpsstraat 18A, 3701 HB Zeist, Netherlands

Kaart laden

Vaak gezocht