1 kamer van 20 m² in Tilburg

Kwaadeindstraat 101, 5041 JL Tilburg, Netherlands

€695 / maand

Huurperiode: onbepaalde tijd
Beschikbaar vanaf: Zo snel mogelijk

Kamer te huur Kwaadeindstraat 101 K5 in Tilburg voor € 695

Beschrijving Kamer te huur. De Kwaadeindstraat is gelegen in de buurt De Hasselt. De buurt heeft naar verhouding veel jonge inwoners. Verder is het een rustige omgeving. De woning is goed bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Op fietsafstand van het centrum van Tilburg, loopafstand van een supermarkt en fietsafstand van een treinstation. Daarnaast is de dichtbij zijnde uitvalsweg op slechts 5 minuten rijden. Indeling. De kamer bevindt zich op de 2de verdieping en is ongeveer 20 m2. In de kamer is een eigen wasbak aanwezig. Je deelt de badkamer en keuken met 4 andere huisgenoten. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en wastafel. Verder zit er ook een tuin bij, hier kan je je fiets of scooter plaatsen. Huur. De kale huur bedraagt €530,00. De service kosten komen uit op €165,00. De totale huur is €695,00 per maand. Verder dien je rekening te houden met een waarborgsom van 2 x de kale huur €.

Type woning

kamer

Kamers

1

Grootte

20 m²

Prijs

€695

Huurperiode

Onbepaalde tijd

Beschikbaar vanaf

Zo snel mogelijk

Tuin

Ja

Prijs per m²

€35

Kaart

De advertentie bevindt zich op Kwaadeindstraat 101, 5041 JL Tilburg, Netherlands

Kaart laden