Gisteren geplaatst
Deken B.J. van Miertstraat 22, 5683 EV Best, Netherlands
€700 / maand
1 room to rent in Best. Uitstekend onderhouden huis in rustige buurt.Op 3 min. loopafstand van supermarkten, winkels en bushalte. Bus vertrekt 2-4 keer per uur naar Station Best/Station Eindhoven. Nabij uitvalswegen N2, A2, A58, A50& dichtbij Eindhoven Airport. - Volledig betegeld voortuin en achtertuin met vaste beplanting. Achtertuin met deels ruime overkapping en een schuur. - 1 toilet met fonteintje op de begane grond. - Badkamer op 1e verdieping douche en wastafel. - Keuken met 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, vaatwasser en wasmachine. - Woonkamer Roken niet toegestaan in huis. Huisdieren niet toegestaan. Aanbetaling van 1 maand.Voor meer informatie PM mij.
1 room to rent in Best. Uitstekend onderhouden huis in rustige buurt.Op 3 min. loopafstand van supermarkten, winkels en bushalte. Bus vertrekt 2-4 keer per uur naar Station Best/Station Eindhoven. Nabij uitvalswegen N2, A2, A58, A50& dichtbij Eindhoven Airport. - Volledig betegeld voortuin en achtertuin met vaste beplanting. Achtertuin met deels ruime overkapping en een schuur.
- 1 toilet met fonteintje op de begane grond. - Badkamer op 1e verdieping douche en wastafel. - Keuken met 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, vaatwasser en wasmachine. - Woonkamer Roken niet toegestaan in huis. Huisdieren niet toegestaan. Aanbetaling van 1 maand.Voor meer informatie PM mij.
Type woning
kamer
Kamers
1
Grootte
12 m²
Prijs
€700
Huurperiode
Onbepaalde tijd
Beschikbaar vanaf
06-01-2026
Tuin
Ja
Prijs per m²
€58
De advertentie bevindt zich op Deken B.J. van Miertstraat 22, 5683 EV Best, Netherlands
Kaart laden